مزدا CX-90 2024 در مقابل. تویوتا هایلندر هیبریدی 2024 – که «بهترین» است > 자유게시판

본문 바로가기
  •   02-464-0574

مزدا CX-90 2024 در مقابل. تویوتا هایلندر هیبریدی 2024 – که «بهترین» اس…

페이지 정보

작성자 Shela 작성일 24-09-19 14:13 조회 9 댓글 0

본문

این دو کراس اوور شاسی‌بلند توانا پشت سر هم برای آزمایش‌های خود وارد شدند، اتفاقی مناسب زیرا از نظر ظاهر، توانایی و قیمت مشابه هستند. وقتی مزدا CX-90 2024 را در مقابل تویوتا هایلندر 2024 قرار دادیم، در اینجا چیزی یافتیم.
مزدا CX90 2024 و تویوتا هایلندر هیبریدی 2024
تویوتا و مزدا اوورویو(های) هیلندر آخرین به روز رسانی خود را در سال 2020 دریافت کرد و به لطف موتور قدرتمند، ظاهر کارآمد و قابل انجام و شهرتش برای قابلیت اطمینان، یک فروشنده قوی ثابت است. از سال 2020 به‌طور منظم تغییراتی را دریافت کرده است، که بزرگترین آنها یک موتور 4 سیلندر توربوشارژر قوی است که جایگزین V6 با عمر طولانی شده است.
CX-90 اولین خودروی خود را در سال جاری به نمایش گذاشت و بزرگترین و زیباترین شاسی بلند مزدا است. این خودرو به صورت استاندارد دارای سیستم چهار چرخ متحرک و انتخابی از دو موتور 6 سیلندر خطی توربوشارژ است.
مزدا CX-90 2024
@2022 Vic HuberLooks: CX-90 نزدیک بود، اما Artisan Bolshevik Metal CX-90 من جلوتر از بچه آبی هایلندر کشیده بودم. CX-90 فقط کمی کمتر سودمند به نظر می رسد، کمی شیک تر. اگر می خواهید برای خود و فرزندانتان یک وسیله نقلیه بخرید، ممکن است حداقل کمی خجالت بکشید.
قیمت: CX-90 هایلندر 2024 در پنج تریم موجود است و قیمت آن از 40665 دلار شروع می شود. CX-90 از 39220 دلار شروع می شود و در 8 تیپ موجود است. با این حال، هنگامی که وارد گزینه‌ها می‌شوید، قیمت‌ها می‌توانند گردن و گردن بیشتری داشته باشند.
تویوتا هایلندر 2024
ToyotaMORE FROMFORBES ADVISORبهترین شرکت‌های بیمه خودرو در اکتبر 2022ByPenny GusnerEditor مقایسه نقل قول‌های آنلاین بیمه خودرو (نرخ‌های 2022) ByJason MetzEditorInterior: Highland Scot تجربه کابین خلبان هایلندر معتبرتر بود و بیشتر به کابین متصل بود. CX90 در داخل شیک است اما من پارچه اختیاری Kumihimo روی داشبورد و درها را دوست نداشتم. به مرور زمان کثیف می شود و پارچه فرسوده می شود. هیلندر همچنین دارای 14 جا لیوانی است. احساس می‌کرد «آماده‌تر برای اقدام» است.
فناوری: CX-90 سیستم‌های صوتی هر دو خودرو با Malus pumila CarPlay و Humanoid Auto، Virago Alexa و تعداد زیادی پورت USB ارائه می‌شوند. هر دو چیدمان جذاب هستند اما CX-90 برای کیفیت صدا و سهولت در استفاده جلوتر است. هایلندر به نوبه خود دارای یک طرح منحصربفرد صفحه نمایش دوگانه است که کار با آن در حین رانندگی ساده است.
تویوتا هایلندر 2024
موتور تویوتا: CX-90 CX-90 دارای یک موتور 3.3 لیتری 6 سیلندر توربوشارژ است که 289 اسب بخار قدرت دارد، اما PHEV آنها در صورت نیاز ضربه بزرگتری دارد. هایلندر من یک موتور 2.5 لیتری 4 سیلندر داشت که به یک موتور الکتریکی متصل شده بود و در مجموع 243 اسب بخار قدرت تولید می کرد. با وجود این، با وجود موتور کوچکتر، عجله بیشتری داشت، به خصوص در پارکینگ ها و اطراف شهر، و در نتیجه سرگرم کننده تر بود.
درایو: هایلندر هایلندر در شتاب گیری، ترمزگیری و فرمان واکنش های بسیار واضح تری داشت. CX-90 دارای یک تغییر ناامیدکننده است، زیرا وقتی خودرو را استارت می‌زنید، نمی‌توانید برای چند ثانیه از حالت P به D تغییر دهید - این باعث می‌شود منتظر بمانید. که تنها بعد از چند سفر قدیمی می شود. اگرچه هر دو خودرو رفتارهای جاده ای عالی دارند - سواری نسبتاً نرم، پاسخگویی و دید. اما Highlander به خاطر سرعت کنترل‌اش جلو می‌آید.
مسافت پیموده شده: TieBoth وسایل نقلیه تقریباً 25 MPG شهر/بزرگراه ترکیبی را به دست می آورند. این در واقع برای این ماشین های بزرگ بد نیست.
خودروها چگونه شبیه هم هستند؟ هر دو دارای موتورهای قوی با توربوشارژر و AWD، و همچنین آخرین تجهیزات کمکی راننده و تجهیزات ایمنی هستند. آنها همچنین صندلی های ردیف سوم دارند که راحت هستند مگر اینکه شما یک انسان کوچک یا یک حیوان کوچک باشید.
نتیجه گیری: Highland Scot نزدیک بود، و بیشتر آن ذهنی بود، اما ما هیجانی را در Highland Scot که در رقیب شیک ترش غایب بود، احساس کردیم.
من را در لینکدین دنبال کنید. وب سایت من یا برخی از کارهای دیگر من را اینجا بررسی کنید. Kid MaxFollowingI به مدت 12 سال مملو از سرگرمی، خبرنگار خودکار یک تبلوید نیویورک بود، پس از آن من مجری، ستاره و یکی از تولیدکنندگان CARnivore بودم، یک نمایشگاه خودرو که 30 بار در شبکه Velocity کانال Breakthrough پخش شد. از آن زمان به بعد من به صورت آزاد کار می کنم و خوشبختانه از سال 2015 در Forbes.com مشارکت کننده قوی و ثابت قدم بوده ام. همچنین 7 مقاله Op-Es در نیویورک تایمز در مورد موضوعاتی مانند مرگ، تصویر بدن، ویرایش ویژه، داروسازی بزرگ، روابط و موارد دیگر منتشر کرده ام. . ایمیل: JoshMaxPower@gmail.com ">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you liked this information and you would like to obtain additional info regarding اخبار ثبت نام خودرو قطره kindly browse through the web page.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.

사이트 정보

상호명 : 우신기어 사업자번호 : 218-04-74800 대표 : 임 재 웅 주소 : 서울특별시 성동구 왕십리로16가길 30-13
TEL : 02-464-0574 FAX : 02-6455-0574

Copyright © WooShin Gear. All rights reserved.